| Mihai0eu a întrebat:

Ce recomandati pentru masina
1 Tub de bass
2 Subwoofer normal (in cutie)

Argumentati

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie mi-ar ajunge doua difuzoare micute, din doua motive:
1. atmosfera de discoteca nu m-ar ajuta la condus;
2. nu vreau ca peste 10 ani sa aud ca un mosneag de 70 de ani... ha, ce-ai spus?
Tin argumentele astea? Cred ca tin, numai daca tu nu cumva vrei magnet pentru pipite, daca asta vrei fa-ti masina OZN.
Mult noroc.

| Mihai0eu explică:

Nu vreau masina ozn dar vreau sa stiu care din ele au bassul mai clar, iti dai seama ca nu o sa merg cu el la maxim, Volum suficinet sa ma simt eu bine in masina happy

| Vladutzel24 a răspuns:

Iti recomand tub de bass, aka. subwoofer. uite aici unele foarte misto
http://www.boxe-auto.ro/produse/151,Subwoofere-Auto.html