| anonim_4396 a întrebat:

Ce se mai stie de avril lavigne?
am inteles ca in curand va scoate un nou album asa e?
voi ce vesti mai aveti despre ea?

6 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salutare! Tot ce stiu este ca lucreaza la cel de-al IV-lea album de studio din cariera sa muzicala, album ce va fi lansat in 2010.

| titusfresj a răspuns:

Avril Lavigne lanseaza noul album pe 17 noiembrie. Ea divorteaza de Deryck Whibley, declarand insusi artista. Si-a lansat propriul parfum: "Black Star". Va lansa colectia de haine `Abbey Dawn`. Din videoclipuri castiga aproximativ 2 milioane de $/an de pe youtube.

| justmee a răspuns:

Pe 2 sau 5 martie va aparea melodia "Alice Underground" de pe coloana sonora a filmului "Alice in Wonderland"...

| teodora0109 a răspuns:

Albumul va fi in martiebig grin
si primul cantec va fi la sfarsitul lui ianuarie.
aaa..si ea deja si-a lansat colectia de haine Abbey downtongue

| teodora0109 a răspuns:

Daca vrei sa afli cele mai noi vesti:D
intra p site-ul www.avrilbandaids.com
aici gasesti cele mai noi vesti despre ea