| valeriaJB a întrebat:

Ce stiti despre miley demi si selena?

Răspuns Câştigător
| julia_6595 a răspuns:

Miley Cyrus este o fata de 17 ani, locuieste impreuna cu parintii ei in Los Angeles, California, Toluca Lake, este actrita, cantareata, compozitoare, disigner, scriitoare si dansatoare. Ea s-a nascut in Nashville, Tenesse pe data de 23/11/1992.Parintii ei sunt Tish si Billy Ray Cyrus. Miley are 5 frati si surori ...Trace si Brandi sunt copii lui Tish nascuti intr-o relatie anterioara.Mai are un frate Christopher Cody, dintr-o relatie anterioara a lui Billy Ray. Ea mai are un frate Braison si o sora Noah.Parintii ei au botezat-o Destiny Hope deoarece credeau Ca va face lucruri marete cand va fi mare. Ea a primit Porecla Miley pentru ca zambea foarte mult cand era mica. daca mai vrei informatii cauta pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

18 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Că sunt 3 actriţe şi cântăreţe de asemenea.Caută pe Google despre ele, biografia lor, etc.

| Tourniquet a răspuns:

Miley Cyrus - este o cantareata de muzica pop, actrita. Ea joaca in filmul Hannah Montana.

Demi Lovato - este o cantareata, actrita. Ea a jucat in Camp Rock, iar acum joaca in Sonny si steluta norocoasa.

Selena Gomez - este tot o cantareata actrita. Ea joaca in Magicienii din Waverly Place.

| NiceBaby a răspuns:

Sunt cintarete si actrite.Miley a declarat nu stiu ce fel de razboi Selenei ca sa se aleaga regina disney.Si miley e sigura ca e cea mai buna.Demi lovato e prietena sselenei. Taylor swift e la fel prietena cu Selena si Demi.

Iar Miley in ultimul timp a inceput sa se imbrace vulgar si are poze indecente pe net.

| laviniaerg a răspuns:

Pai intr-un timp demi si selena erau best friends, ba chiar o includeau in grup si pe miley (nu stiu cat de adevarata a fost prietenia lor. parea mai mult de fatada) acum insa demi si selena s-au certat se pare din cauza lui taylor lautner sad. trist. prietenia lor parea sa fie de durata. dar asta e se mai intampla. cat pe plan profesional, la toate 3 le merge foarte bine si au succeswinking

| valeriaJB explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena, e putin cam falsa. Chiar daca imi place foarte mult de ea am vazut cum se puarta cu Milei si Demi stiu ca sa certat Seli cu Demi din cauza ca se va alege printesa si favorita disnei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Ray Cyrus (numele de botez Destiny Hope Cyrus, nascuta pe 23 Noiembrie 1992) este o cantareata, actrita si autoare nominalizata la GLobul de Aur si Critic’s Choice Award. Miley Cyrus este de asemenea cunoscuta ca interpreta Miley Stewart/Hannah Montana in celebrul serial Hannah Montana difuzat de Disney Channel.

Dupa succesul serialului, in octombrie 2006, a lansat un CD in care a interpretat opt piese din show. Cariera solo a lui Milez Czrus a inceput cu albumul sau de debut "Meet Miley Cyrus", lansat pe 23 iunie 2007. Al doilea album al ei, "Breakout", a fost lansat pe 22 iulie 2008. "Breakout" este primul album al lui Miley Cyrus in care nu este implicata franciza Hannah Montana. Ambele albume Miley Cyrus au debutat ca #1 in clasamentul Billboard 200. In 2008, ea a lansat filmul special Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert.

De asemenea, Miley Cyrus a jucat in filmul Bolt (2008), si a inregistrat piesa "I Thought I Lost You" pentru care a si fost nominalizata pentru Globul de Aur. In 2008, Cyrus a fost desemnata de revista Time in Top 100 cei mai Influenti Oameni din Lume. Revista Forbes a plasat-o pe locul 35 in topul celebritatilor ("The Celebrity 100″) cu castiguri de peste 25 milioane de dolari in 2008.

Exista si vesti bune pentru fani: in 2009 se lanseaza Hannah Montana iar in aceste zile a inceput productia pentru un film in care Miley Cyrus are rolul principal: The Last Song.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe Google informatii despre miley cyrus apoi dai Miley Cyrus-Wikipedia si afli absolut tooooooooootuuuuuuuuuuul despre ea.Lafel poti face si cu demi si selenawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muuuulteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee faaaaaaaaaaaaaa laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele joaca in filme si canta. tare nu,,,,,,,...--.--.,-.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre miley stiu ca are 18 ani asi ca sa drogat asa despre demi lovao stiu ca esti cu joe jonas si are 18 ani si despre selena stiu ca are 18 ani si ca vin toti din amreica in Romania pentru detalii intra despre miley despre demi despre selena gomez

| barbie321 a răspuns:

Selena gomez joaca in wizard of waverly place are 58 de kilograme 1, 53 metri

| biuta a răspuns:

Raspunsul juliei este prea detaliat eu spun foarte pe scurt ce stiu despre miley TOTUL demi si selena nu ma prea intereseaza prefereta mea este miley si ea va ramane ooooooo...si inca ceva legat de stilul vestimentar miley combina hainele ca si mine ei bine cu mici exceptii

| biuta a răspuns:

Dopa cum spuneam si imi devreme miley este preferata mea asa ca daca va fi cineva care va castiga titlul de printesa dyney este miley cyrus nu va supi pe mine ok?

| biuta a răspuns:

Dupa cum spuneam si mai devreme sunt fana miley cyrus 100% si daca va fi cineva care va castiga titlul de printesa disney aceea sper ca va fi miley oricum este un concurs prostesc rau toate sun talentate si nu ar trebui sa se compare una cu alta pentru ca fiecare are stilul ei

| elenutza15 a răspuns:

Stiu ca miley se va casatori de ziuoa ei de nastere se crede cea mai tare din disneysi vrea sa plece si sa se ocupe cu alte ocupati, selena stiu ca nu vrea sa mai vb cu demi si miley caci s-au certat, demi s-a despartit de joe si vor face un film nou in care se urasc dar in acel film se iubesc si va fi o decizie grea.
Va intrebati de ce stiu asa multe despre ele?
Pai am studiat despre ele, am invatat si am devenit prietena cu cele trei.Pe net vb in engleza!
CU DRAG,
Manea Elena Otilia

| paunandrei a răspuns:

Sunt 3 fete? big grin cantarete parca care joaca joaca in tot felul de seriale