| BLURREDLINES a întrebat:

Miley, Selena sau Demi?

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Selena b-)

14 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Miley

| Yukidaruma a răspuns:

Niciuna :-&

| Francesca17 a răspuns:

Pai Selena este cel mai in top fiindca ea este singura care are cei mai mlti fani si nu s-a drogat! Demi nu mai este in top fiindca a fost intr-o clinica acuzata ca vreia sa isi i-a viata, Miley de mult se droga si nu mai imi placea de ea! Mie imi place de Selena Gomez dar imi place si de Avril Lavigne (daca o stii) :*::*:* fundita?

| NoNameJunior a răspuns:

Selena,normal!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Nici una

| CandyHearts a răspuns:

Hmmm...ala bala portocala...nici unalaughing

| Doloresidk a răspuns:

Nici una big grin

| MaraMărr a răspuns:

Selena pentru. ca este un icon style si e frumoasa.

| Jasminee a răspuns:

Mileyylove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| AddePitiqqa a răspuns:

Demyy,.

| nauneim a răspuns:

Selena happy

| Alina9895 a răspuns:

Selena big grin

| RoseMaria a răspuns:

Pai acum selena e cea mai populare e a devenit cel mai cunoscut star de pe disney channel pentru copii. Miley joaca in filme. Demi...

| lyutza a răspuns:

Demi