| DixieIsCrazy a întrebat:

Ce trupa alegeti intre: Tokio Hotel si Deepech Mode?

12 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

| BellsC a răspuns:

Mie imi place Tokio Hotel

| MimiPopescu a răspuns:

Cu siguranta Depeche Mode. Sunt o trupa geniala ce creeaza muzica de calitate si care a rezitat de multa vreme.Melodiile lor exploateaza raul dinauntrul sufletului uman. Tokio Hotel e un moft care nu a rezitat nici doi ani. Versurile lor mi se par ambigue si nu au claritate.

| DakotaRoyse a răspuns:

DEPECHE MODE!
Nu înţeleg cum ai putut să le pui pe astea 2 una lângă alta, wtf.

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nici una poate deepech mode in nici un caz th

| Diio a răspuns:

Paiii lokig ca Deepech Mode...tokio hotel sunt niste retardati, insa nun zic asta ca ma cred eu mai mare sau sa sara toti cu gura pe mine.Fiecare cu parerea luihee hee

| Vla2xD a răspuns:

Deepech

| sw33taly a răspuns:

Deepch mode...imi place mai mult:X. Dar nu depinde ce-miplace mie cice-ti place tiebig grin

| Dolllx14 a răspuns:

Tokio Hotel.;-xx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place tokio hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel imi place mai mult in mod inexplicabil laughing

| HoLloWerMaSk a răspuns:

Tokio Hotel