| JTBH a întrebat:

:*
care credeti ca este cel mai dragut din trupa Tokio >Hotel?:puteti sa alegeti si mai multi nu numai unulbig grin...

7 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Hey! In primul rand sunt foarte happy ca mai intalnesc un fan tokio hotel. Mie sincer cel mai mult imi place de bill. e exact pe gusturile mele. urmatorul pe lista ar fi tomy care de asemenea are un aer foarte cool dupa care innebuneste cred ca toate fetele. pacat de el insa ca nu vrea sa'si gaseasca o prietena stabila. urm e georg care dragu ' de el nu cred ca si'a mai schimbat frizura sau stilul de la 17 ani. si la urma bietul gustav care. nah. e mai mult pe plan secundar. logik ca bill & tom ca. sunt primii.

Tie care iti plc mai mult?happy. kiss:*

| ZumZz a răspuns:

Hey;] toti sunt draguti in felul lor :X :X pot sa spun ca de Tom mi-a placut inca din 2007 de cand sunt o fana inraita day dreaming De ce imi place de Tom? nu stiutu pentru mine e Perfectt :X

| just1me a răspuns:

Buna! Sincer, inainte imi placea foarte mult de Bill dar de cand s-a tot tuns nu mi se pare la fel de dragut, pe cand gGeorg... e superb:X
Si Tom e destul de dragut... dar nu e pe gusurile meletongue Si ultimul ramane bietul Gustavlaughing, dar asta e viatahappy
Totusi, tu nu ai spus care sunt preferintele taletongue Si sunt destul de curioasa.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult de Bill... dar avand in vedere ca daca ii indepartam machiajul si hainele de rocker si il punem langa Tom, vom realiza spre marea mirare, ca sunt identici, deci nu prea pot sa spun ca unul este mai dragut decat celalalt. au doar stiluri diferite, care nu au absolut nimic in comun. oricum indiferent de cine este mai dragut fac o echipa buna toti patru, si pur si simplu ascult muzica lor in disperare, pentru ca o traiesc si versurile spun ceva.
Tokio Hotel Rocks! :X

| dragutza a răspuns:

Doamne cat am bucur sa mai vad si eu fani thlove struck pai in primul rand imi place bill pentru ca pur si simplu e atat de simpatic si amuzant, tom apoi, george si apoi saracutu(cuma m-a vazut ca ati scris voi pe aici) gustav!

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Bill e un scump si un frumos love struck.

| JTBH explică:

Buna!
ma bucur ca mai vad si eu fani TH pe sitehappy:*mie imi place bill e super dragut chiar si cu noile frizurismug tom e un dulcik si imi place stilul lui, georg e simpaticlaughing in orice caz mai dragut ca la 15 anilaughing si gustav saraculaughinge dulcik da parca nu prea are fata de rockerlaughing
oricum toti sunt draguti:*:X
kisses:X:*