| IullyCris a întrebat:

Ce trupe rock mai ascultati? (Eu ascult: Skillet, Hollywood Undead, Nirvana, Sick Puppies, Metallica, Linking Park si multe altele)

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Black sabbath,Coldplay,Creedence Clearwater Revival,Deep Purple,def leppard,Dire Straits,Europe,Iron Maiden,Jet,Led Zeppelin,Pink Floyd,R.E.M,Scorpions,Survivor,The Police, Ugly Kid Joe, VanHalen, Whitesnake, The Doors...etc

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

BUna! Eu ascult urmatoarele trupe rock: Scorpions, Queen, AC/DC, Guns'n'Roses, Pink Floyd, Led Zeppelin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lângă ce asculți tu:
Iron Maiden
30stm
Mcr
Green Day
Asking Alexandria
BMTH
Staind
A rocket to the moon
Our Last Night
The Mistfits
System of a down
Nightwish
Three Days Grace
Evanescence
BVB
Guns N Roses

Și multe altele.

| katherinef a răspuns:

Attila, Asking Alexandria, Black Veil Brides, Guns N Roses, BMTH, Bullet for my valentine idk multe