| dollydee a întrebat:

Ce trupe romanesti mai ascultati? Credeti ca mai sunt in tara asta artisti talentati care au un mesaj de transmis prin muzica lor?
exemple... daca aveti

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Voltaj, Holograf, Iris.Printre singurele trupe romanesti care imi plac.In tara, da, sunt multi talentati care, unii, nu s-au afirmat prea mult sau nu au facut-o deloc dar si unii care incearca sa faca ceva, precum, Catalin Josan, Guess Who si multi altii.

| momo a răspuns:

Cei de la The Marker...

| louis3 a răspuns:

Da, cum ar fi:Cargo, Voltaj, Vunk, Dj Project, Iris, Trooperwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Christina a răspuns:

Vama-Veche
Holograf
Guess Who
Crbl
Cargo
In general ascult artisti mai vechii, dar si artisti mai noi. Sunt multi artisti aparuti ca ciupercile dupa ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relative, sunt din cluj uite aici : www.relative.ro