| bombonik44 a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele americane? Va intreb despre toate si spuneti care va plac. Ce parere aveti despre Enrique Iglesias si Britney Spears? etc?happy

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Enrique Iglesias e un tip foarte ok. A reusit in mare parte sa se tine departe de scandaluri, viata lui personala nu e asa mediatizata si lucru cel mai important face muzica de calitate... vreau sa spun ca a evoluat foarte mult de'alungul timpului.Adica iti mai amintesti melodiile lui latino ( care era absolut superbe) acum in schimb s-a refugiat mai mult in zona pop poate chiar putin hip-hop.

In schimb Britney Spears a ramas in urma cu cariera ei muzicala incercand sa isi reabiliteze imaginea care si asa este si a fost ( si poate va mai fi) prea incarcata.Inainte a fost foarte tare o tipa frumoasa talentatea care avea un succes total... dar in urma scandalurilor cu drogurile ( si multe altele) succesul asta total a devenit un dezastru.Acuma abia daca mai scoate o piesa care sa prinda topul; ce ii drept a incercat si in industria filmului si o apreciez pentru lucrul acesta chiar daca nu a avut prea mare succes. Ce pot sa spun doar ca o asteptam cu o revenire!( mai in forta)

Ca vedete imi plac in special Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Orlando Bloom, Mariah Carey, si mai nou si Lady Gaga...

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Enirique e sexy.Incontestabil.Vocea e destul de buna.Cat despre Britstraight faceComparand ce melodii scotea inainte si ce melodii are acumsadOribilwinkingDintre vedetele americane imi place Eminemhee hee

| Bacemi a răspuns:

De Britney eu nu vorbesc decat la trecut. A fost extraordinara. Si mi-a placut. De Enrique nu vorbesc deloc pentru ca nu imi place stilul lui. Prefer sa ascult oricand in schimb melodiile tatalui sau.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pe Enrique Iglesias il adorlove struck.Si Britney canta destul de binewinking

| Klara a răspuns:

Ridiche Iglesias e spaniol, nu american, si nu-l prea am la suflet: se screme cand canta, zici ca isi da duhul, se crede latino-lover'ul suprem, si arata groaznic straight face
De Britney Spears n-am mai auzit nimic, dar saraca s-a cam facut de ras in anii aia cand era dependenta de droguri.
Mi-a placut de ea in copilarie, si acum mai am slagare de genu' "Baby one more time" dar a stricat-o celebritatea pe Britney. Asa o sa se intample probabil si cu Miley Cyrus devil