| Croampa a întrebat:

Ceva brand-uri cunoscute pentru ca fac amfilicatoare de calitate, pentru chitara electrica... puteti pune link-uri cu cateva exemplare( daca le stiti bune), nu e neaparat sa fie de intensitate mare

P.S. : pentru incepatori, deci... daca se poate, preturi rezonabile

Funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și cum e cu chitara?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Pai, pana acum imi pun aceeasi intrebare, ca n-am inceput inca
Dar eram curios de o medie a pretului pentru o chitara electrica impreuna cu toate cele necesare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Google nu-ți *merge?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Ce cauti la "muzica" daca n-ai de lucru sau cu cine a conversa? Doar, incearca sa te faci util, nu inverswinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Util era să cauți întâi pe Google. Cum ți-am spus.
Mai util de atât nu ți-a dat nimeni.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Cautasem, omule, doar ca n-am stiut care e mai ok dintre amp-uri, de aia am venit aici.
Oricum, vad ca site-ul a murit complet, ici-colo cate un raspuns doar...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Darius,nu mă lua pe mine cu "omule".

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Wait... what?!