| nastaseelenacristina a întrebat:

Cine e interesat de domeniul muzicii? Eu sunt textier, ma descurc si cu vocea (nu am canto dar ureche muzicala exista)sunt pe aici oameni pasionati ca si mine care vor sa incerce ceva in acest sens? Cu experienta sau fara,mi-ar placea sa fac parte dintr-o trupa sau sa colaborez, genul pop, dar putem incerca si altceva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca nu e prea tarziu eu sunt unul din membrii trupei Blue LoveKiss. Uite aici canalul nostru
https://www.youtube.com/......tps?/watch
Noi abordam stilurile pop, dance, trance, reggae si din cand in cand ceva rock dar asta este mai mult genul meu. Deci daca mai esti inca interesata astept un mesaj privat.

| nastaseelenacristina explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru incurajari

| anonim_4396 a răspuns (pentru nastaseelenacristina):

Multumesc pentru raspuns