| sandra2323 a întrebat:

Cine este de acord cu mine ca rockul este cea mai proasta muzica a momentului?

28 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nici mie nu imi place rock`ul de nici o culoare. o sa ne punem multi rockeri in cap prin simpul fapt ca spunem chestia asta rolling on the floor

| LastChance a răspuns:

Nici mă-ta măcar.

| Tourniquet a răspuns (pentru LastChance):

Voiam să îi zic "mă-ta", dar văzând comentariul tău. da, nici mă-sa! oh go on

| Holocaust a răspuns:

No,dă-mi şi mie o monstră de-asta de rock ca să-mi dau şi eu seama de ce-l deteşti.

| Polaris a răspuns:

Eu este de acord! 1!

| CautNume a răspuns:

Manelistii, "intelectuali" asa ca tine.

| sandra2323 explică (pentru CautNume):

Serios? Manelista? Eu consider manelele la fel de proaste.

| CautNume a răspuns (pentru sandra2323):

Si tu crezi ca Inna e mai presus? straight face

| RockNbeer a răspuns:

Sa sti ca intr-un fel ai dreptate, sunt o multime de trupe de rahat care sunt promovate ca si cum ar fi trupe rock, daca la asta te referi, daca nu, considera ca nu ti-am raspuns.

| SystemFucker a răspuns:

Te sustin in toataliatete. Este net inferioara tampeniei de dubstep cu ragaituri de porci bionici penetrati anal de insecte scatofile, muzicii pop care inseamna de fapt niste zgomote de becuri ce se ard si mixere stricate cu mesaje total inovatoare (ex: "ganganagam style", "aim săcsi end ai nou it" ). Sa nu uitam de dusmanii, dragostea si banii din manelel de succes.

| Crucified a răspuns:

Tu ştiai că eşti proastă, nu? laughing Păi există şi rock prost, cum ar fi black veil brides. Dar nu mai generaliza când ţi se scoală ţie, că oricum cretină rămâi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep.
http://youtu.be/zFT2n2uGvgc

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Lol, lumea chiar s-a obosit să răspundă (serios) la întrebarea asta? laughing
N-aveţi ce face p-acasă oameni buni.

| Indestructible a răspuns:

Sper să mori în chinuri insuportabile...

| CRISS69TM a răspuns:

Din pacate nu numai rockul.si muzica dance din prezent este 90% foarte slaba, sa nu mai spunem de cea romaneasca.

| Petrescu_Andrei_1998 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Din pacate tu esti o persoana retardata si infecta, ce **** mea aveti cu rockul!

| CarmenElenaa a răspuns:

Sunteti penali cei care tot ziceti 'mama ta' etc. fiecare cu parerea sa. gusturile nu se discuta. ea doar a incercat sa vada cine mai este de parere cu ea happy

| rock231girl a răspuns:

Nu-i nimeni de acord cu tine.Sunt foarte curioasa ce muzica asculti tu de ti se pare ca rockul e muzica proasta.Probabil ca esti o superficiala, fana Inna si LaLa Band...

| splitt a răspuns:

Lumineaza-mi ziua, DA-TI FOC!

| LedZep a răspuns:

Fa-ne o favoare si mori cat mai repede.

| MAX4456 a răspuns:

Depinde,rock-ul modern e prost, dar rockul metalic este mai bun.

| someone011 a răspuns:

Nimeni.Acum du-te si saliveaza dupa Justin Bieber.

| sandra2323 explică (pentru someone011):

Nici macar nu-mi place Justin Bieber.

| Petrescu_Andrei_1998 a răspuns:

Draga Sandra, iti respect total alegerea in cea ce priveste stilul de muzica detestat insa ca un om binevoitor ce sunt vreau sa iti spun ca rockul, nu este cea mai proasta muzica a momentului. justin Bieber sau alti oligofreni ca asta fac cea mai proasta muzica a momentului. Draga mea rckul a existat dinaintea virginitatii ma-tii adica de mult. daca tu ai o problema cu rockul pastreaz-o pentru tine. Ce te *** grija de ce asculta altii?!?

| mykayla1246 a răspuns:

Sa sti ca nu prea ai dreptate.Eu nu sunt o fana a rockului dar totusi nu o consider o muzica chiar atat de proasta.Mie nu imi plac toate melodiile rock imi plac doar unele dintre ele.Nu ai dreptate rockul nu este cel mai prost gen de muzica al momentului.

| pinkangel_8751 a răspuns:

Manelisto

| Adnyna a răspuns:

Nu stiti romana? :-s E grea romana astasad