| orlando_7324 a întrebat:

Cine este mai draguta dintre Brenda Song, Tiffany Thornton si Alyson Stoner?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci: locul I: Tiffany Thorton; locul II: Brenda Song; locul III: Alyson Stoner

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Brenda Song in opinia mea.

| Kate21 a răspuns:

1.Alyson Stoner
2. Tiffany Thoronton
3.Brenda Song

| Green a răspuns:

Tiffany Thorton, dupa Brenda Song (pacat ca are doar 1. 57 laughing ) si ultima Alyson Stoner

| CoLoRsS a răspuns:

Mie mi se pare ca cea mai draguta este Brenda Song, oricum asta e parerea mea. Dar daca ar fi dupa tine, cine crezi! Oricum e parerea ta si trebuie respectata! Apropo daca ar fi sa traducem motamo ar iesi ceva de genul"Brenda Cantec". Oricum cred ca stiai asta! Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brenda song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.brenda song
2. tiffany thornton
3.alyson storner

sper ca te-am ajutat cu un top

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Brenda SongAlyson 2. Stoner si 3. Tiffany Thornton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brenda song, definetly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa e sigur Tiffany Thornton as votao pentru cea mai frumoasa femeie din lume.