| KarynaBettley a întrebat:

Cine shtie trupa ONE DIRECTION? si ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Lora1 a răspuns:

Imi place! si mai sunt si draguti dar nu iteleg de ce lume ii injura si chestii din astea!

| ZambesteIsusTeIubeste a răspuns (pentru Lora1):

Lumea ii injura si spun lucruri urate despre ei pentru ca sunt invidoisi pe faima si frumusetea lor.
P.S. si mie imi plac foarte mult.

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Lora1):

Fiindca lumea e lipsita de creier

12 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Eu o stiu.Pai ce sa zic...sunt simpatici baietii si canta destul de bine!

| KarynaBettley explică:

Urasc 1D

| RuxandraBianca a răspuns (pentru KarynaBettley):

Si noi te uram pe tine, stai linistit(ă). app, esti fata sau baiat?
stai. daca ii urasti de ce ai declarat acel raspuns castigator?

| OOOLEOOO a răspuns:

Gay

| ZambesteIsusTeIubeste a răspuns (pentru OOOLEOOO):

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Nu sunt gay asta spune lumea sa le strice imaginea

| Cherilyn a răspuns:

Gay...

| Clauvdgg a răspuns:

Gay
I hate that fu**ing sh*t!

| catalanul87 a răspuns:

Sincer sunt baiat si chiar imi plac melodiile lor tongue.Preferata mea kiss youwinking

| ZambesteIsusTeIubeste a răspuns:

Sunt foarte talentati si ii iubesc.
P.S. sunt si foarte draguti.

| piiscotx a răspuns:

Sti, nu sunt gay si despre justin bieber s-au spus multe lucruri ca cica e gay ca are copil si erau false. ceilalti nu va luati dupa altii, ramaneti cu parerile voastrewinking