| ♥ JB ♥ a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?big grin

702 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Alexandra_2209 a răspuns:

Pe un site zicea ca vine vara viitoare si eu sper sa fie asa:-D
aaa Si am mai vazut ca starurile vin in diferite tari si pe cate albume vand in acea tara:-(( dar eu nu am vazut nikaieri album Jb in Romaniathinking nu stiu ce sa zic Sper sa vina la vara:-X

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Cand vine foameteabig grin

| deea_4470 a răspuns:

Vine in seara asta, fugi repede sa-ti iei bilete ca dupa nu mai sunt straight face laughing.

| Bibb1 a răspuns:

Spunea intr'un interviu ca va veni in 2011thinking

| irina202333 a răspuns:

Lasa-l sa stea la el acolo.sunt destui gay si asa la noi in tara, nu mai e nevoie de inca unul.

| IoanaL0we09 a răspuns:

Justin este deja in turneu prin Europa, si va veni in Romania cand va fi dorit, adica cand va avea fani destui.

| Яùxsi a răspuns:

Pe 31 februiarie 2011 tongue

| alexH a răspuns:

Asta ne mai trebuie pe cap. Ana-Maria94, nu a auzit de Romania pentru ca e un incult.

| cartman a răspuns:

Bat la pariu ca daca vine vor fi numai niste pisate de copile in public si restul care stiu ce-i muzica buna o sa-l astepte cu rangi si topoare.

| retry a răspuns:

Justin Biber ce maimuta mai e si asta uitati-va cum arata doamne ce fata are nu il suport pe berbecu asta nu stiu ce vedeti la el

http://www.youtube.com/watch?v=W_cGo0q7krk&feature=fvst

| Sas a răspuns:

Justin Bieber ar putea concerta la noi in tara, daca va fi chemat de un numar suficient de fani. Cantaretul a lansat un concurs prin care admiratorii sai din fiecare tara isi pot vota patria, in numar cat mai mare, astfel incat sa acumuleze cele mai multe puncte si sa devina destinatia de concert a artistului.

| bubu16 a răspuns:

Ce dracu sa caute matura aia in ROM doamne fereste nu vin trupe de muzica buna si vine analfabetu ala
analfabetii dracu ascultati si voi o muzica buna nu cacatul ala de muzica comerciala o sa ajungeti rau in ritmul asta straight face
Incercati si voi muzica de calitate nu panarame gen JB sau miley cyrus straight face

| lilstar a răspuns:

Am vaz ceva de jb si gata mi-a sarit inima si am dat click:X
Acum sa nu dramatizam cum ca nu a auzit de Romania, am vb cu multi din diferite tari si stiu unde e Romaniahappy
daca vine in rom il rapesc:X ah ce as vrea sa vina:X mancal`ar mama de bunaciune mica:X
Chiar ar fi super sa vina jb p`aicibig grin cred ca o multime de fete ar inebunibig grin eh, si eu printre elebig grin
@alexa_love17 auzi fata, dar de ce sari asa in sus ca nu te-a acuzat nimeni direct pe tine si pana la urma e adevarul, multi isi fac id-uri de msn si se dau drept JB, tu chiar crezi ca era el? cere-i web ca sa te convingi. si app crezi ca stii tu tot despre justin?laughing lol bine fata sa fie asa cum zici tulaughing daca tot vb tu cu justin spune-i sa iti faca o vizitalaughing si mai lasa "modestia"

| slayer666 a răspuns:

O sa vina cand o sa ii cumparati albumele si nu le mai downloadati de pe net...

| ♥G'eorgik a răspuns:

laughing imi place de JB dar nu cred ca o sa ajunga pe aicihappy

| Adiiiina a răspuns:

Maine de la 3 la 2laughing

| HellGuard a răspuns:

Ce vad eu aici... o adunatura de pfff nu stiu cum sa ma exprim, in primul rand marea majoritate din voi nu intelegeti o boaba engleza si sunteti entuziasmate pe net "VAI IL IUBESC!", aia nu e muzica ce face el, vad ca e la fel de daunatoare "muzica" si "frumusetea" lui la fel cum e maneaua.
Vreau si eu un comentariu cu motivul pentru care toate sunteti asa inebunite dupa unu ca el?
PS: Pentru mine JB al vostru, mai bine zis prescurtarea asta imi suna a bautura si il urasc mai mult decat urasc manelele.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Sinucidete straight face

| lifeistough a răspuns:

Videoclipul lui Baby a intrat in Cartea Recordurilor cu cele mai multe vizionari pe Youtube!

| OverTheSun a răspuns:

Posibil sa vina.Romania se afla pe locul 50 la un concurs organizat de el la nivel mondial.

| OhMyBieber a răspuns:

Uite poate te ajuta asta :"Justin, in varsta de doar 16 ani, a declarat ca va face tot posibilul sa ajute cat mai multi orfani si ca va incepe cu cei din Romania".

`In Romania sunt foarte multi orfani lipsiti de afectiune, care nu sunt niciodata magaiati sau iubiti. Vreau sa ajung cumva la ei si sa ii strang in brate`, spune Bieber intr-un interviu pentru CNN.

| syd2 a răspuns:

Bea agheasma, cred ca esti posedata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi de joy pe 32winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca vine anul viitor in Constanta, dar nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca vine anul viitor in Constanta,dar nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne apara si pazeste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca va veni dar daca vine s-a auzit ca pe 15 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zis ca in vara SPERA sa ajunga in EUROPA.

DACA vine sper sa vina si in Romania:X