| mar4kutza a întrebat:

Cine stie ce a patit justin bieber?

12 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu stiu ce a patit, nici macar vnu ma intereseaza pustiul asta."noua atractie a hollywoodul-ui". muzica lui suna extrem de nasol... ce sa zic, ar trebui sa studieze si apoi.sa-si incerce din nou norocul pe la 18 ani in muzica happy

| мαria a răspuns:

Justin Bieber a avut un accident, care a sfârşit cam urât!

Adolescentul se afla la Londra, unde a deschis unul din concertele lui Taylor Swift. În timp ce interpreta piesa "One Time", Justin a alunecat pe ceva de pe scenă şi şi-a luxat glezna.

"A trebuit să termin cântecul cu piciorul fracturat. Aveam dureri atât de mari ca n-am reuşit să fac bis-ul. Am fost dus repede backstage la medici. Taylor Swift a venit să mă vadă înainte de a pleca la spital, pentru că e minunată

| diana a răspuns:

Pai... S-a nascut, a crescut, a pus niste filmulete cu el pe youtube cantand, Usher le-a vazut, i-au placut, iar acum Justin Bieber este vedeta. kiss
Stai linistita ca nu a murithappy

| rox a răspuns:

Asta cine mai e? gen miley?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. a alunecat de pe scena si sia fracturat glezna. dar nu`i nimic grav big grin. nu te speria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In unul dintre concertele lui a chemat pe scena publicul si el a cazut de pe scena si s-ia rupt picorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber si-a fracturat piciorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber si-a fracturat piciorul intr-un concert la Londra. Nu ca as fi un mare fan dar eram curioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sia luxat piciorul pe scena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A alunecat de pe scena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bierer in anul 2009 s-a fracturat picioru

| paulina26 a răspuns:

Justin bieber nu a murit.este un zvon stupid. daca tot va dati asa mare si tare justin bieber canta chiar extraordinar si mai fain decat celelalte vedete.imi place mult, dar voi sunteti invidiosi.este foarte dragut si frumos.
i love you justin bieber