| Corbii a întrebat:

Cine stie daca Justin Bieber mai e virgin?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Of i-am spus nesimtitului sa nu isi deschida gura despre ce am facut noi in noaptea aia!

22 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Normal că e virgin. Nici măcar curvele nu vor să facă sex cu el la ce hidos îi...

| shadovv a răspuns:

Cham.

| yumeee a răspuns:

Ar fi trist dacă ar fi virgin, cu atitudinea aia de pimp pe care o are.

| ΔH a răspuns:

Ma doare undeva de Biberon.
Nu pricep... ce va roade detaliile astea idioate? straight face

| Brumilicious a răspuns:

In urechi straight face rolling on the floor

| SteauaNordului a răspuns:

Cauta pe google " justin bieber isi aarata barbatia" si o sa vezi ca pe siteul showbiz.ro o sa il vezi pe justin bieber in toata splendoarea sa...

| Cubulets a răspuns:

Mai e
a zis intr-un interviu ca vrea sa ramana asa pana la insuratoare

| Emrys a răspuns:

Oamenii mor de foame in tara asta si pe tine te intereseaza daca Justin Bieber mai e virgin oh go on
Cu asa oameni, normal ca nu dam inainte niciodata...

| EuAli a răspuns:

Voua va doare pix in fund cand puneti intrebari...la ce va intereseaza daca nu sunteti fani, daca erai o innebunita dupa Justin Bieber, mai intelegeam.eu de unde sa stim, de ce nu-l intrebi pe google daca pan' acum nu stiai de el, si e mai inteligent decat o capatana de om.la ce-ti foloseste informatia despre virginitatea lui justin biebe? la nimic.atunci...ce naiba?

| pisicuts a răspuns:

Intrebare :"stiti cumva daca MuffinCatalina mai e virgina?"
fratilor de ce va doare pe voi ce face justin atata timp cat nu-l suportati?raised eyebrows pe bune ca nu inteleg la ce faceti comentarii tampitestraight face

| xBeatrice a răspuns:

Intrebarea chiar nu trebuia introdusa la muzica :-&!

| OhMyBieber a răspuns:

Pe bune @candy ca ai dreptate. de ca va pasa voua de el.dk tot il urati si va bateti joc de cineva care este mult mai super ca voi si ma refer si la talent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e virgin... l-am violat eu azi-noapte rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumeatooo esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))
vai de capu tauhappy
te'ai trage pe el asa-i?happy
viseaza in continuarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intebare, numai un om de *** ar pune-o...
te pomenesti ca ai vrea sa dezvirginezi tu!
P. S.:sa dezvirginat, primul contact sexual fiind cu un gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog din toata inima sa va purtati frumos. Sa nu mai faceti glume pe seama altora. Recunosc ca nici mie nu imi place.

| Zoelinda a răspuns:

de ce iti pasa?

| MiKy_3706 a răspuns:

Mata

| Simona_6092 a răspuns:

Nu mai e, ca e prieten cu mana dreapta.

| laura_8401 a răspuns:

Ce intrebari mai pui si tu: