| maria_8517 a întrebat:

Cine stie daca fetele din h2o vor avea un concert anul acesta in romania
dami lovato va avea anul acesta un concert in romania
miley cyrus va avea vreun concert anul acesta in romania
selena gomez va avea anul acesta un cuncert in romania
vanessa hudgens va avea anul acesta un concert in romania
zac efron va avea anul acesta un concert in romania
va rog sa-mi spuneti si mie daca unul din acesti cantareti vor avea concert in romania plss!

12 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

LOL! Fetele din H2O sunt actrite nu cantarete.

| Nu conteaza a răspuns:

Obsedata mai esti laughing nu niciunul/niciuna nu va concerta la noi

| virusel a răspuns:

Lol H2o e un serial nu o trupa, cum sa concerteze in romania? Australieni nici nu au auzit de tara asta prapadita ...si app de miley cirus demi lovato si ceilalti...nu vor veni pentru ca in tara asta nu au asa multi fani din cauza ca, citez"99% din romani asc manele" si nu incearca si alte genuri de muzica.
Rock on. f**ca manele

| LittleandLiars a răspuns:

OMG H2o e un serial nu o trupa cum sa concerteze la noi rolling on the floor)

| TheCritic a răspuns:

Darling...cred ca vorbesti de lucruri sfinte. Daca h2O canta inseamna ca Tokyo Hotel sunt sirenele.Cati ani ai, 7-8?
Cat despre celalalte...Romanii au adus-o cu greu pe Madonna in Romania si ce au facut romanii?! S-au facut de ras, of course.Au inceput sa o huiduie.Nu meritam nimic!
Imi pare rau ca iti distrug "visele" si te trezesc la realitate insa Miley, Selena, Demi, Vanessa si dragul ei Zac nu vor veni nici anul acesta in Romania cel putin intr-o vizita oficiala.Bye...

| BiiBiis a răspuns:

H2O nu este o trupa de muzica, deci nu au de ce sa aiba un concert.

| anonima_2498 a răspuns:

Fetele din h2o sigur nu vor avea! lolrolling on the floor)
cat despre demi, miley, selena, etc... daca vor avea concert aici, imi mananc cainele!
trezeste-te si deschide ochii! e o tara de rahat! nicio vedeta nu vine aici ca se stie ca tara asta de rahat e plina de manelisti handicapati care nu stiu ce e aia muzicastraight facedeci multumestele lor!
daca vrei, du-te in ungaria! acolo sunt o groaza de concerte! ce crezi unde a fost filmat clipul lui selena:round and Round? in budapeste(ungaria)si acolo a fost filmat si noul film al ei Ramona and Beezus(sper ca am scris bine)

| darydemi a răspuns:

Demi lovato
am citit asta undeva
si multi copii au zis astaa
h2o nu e o trupa de muzica
demi va avea in romania dar nu stiu daca in bucuresti papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vor avea nici unul, niste aristi asa de "..." nu ajung in Romania, nu se merita deoarece este o tara mica... Fetele din h2o nu sunt cantarete deci este clar ca nici ele nu vor avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul deocamdata.desi miley a spus ca i-ar placea sa vina, iar selena duce un turneu de promovare a albumului ei kiss and till in europa si poate vine si la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa stii h2o nu sun catarete si doar la inceputul serialului cand canta nu ele canta si o cantareta cum o fi chemando

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley va avea un concert!