| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place de Vanessa Hudgens, Zac Efron, Miley Cyrus, Selena Gomez si Jonas Brothers? si de ce va pl?

23 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mie imi place Zac Efron, mi-a placut cum a jucat in 17 again f multwinking

| Silvia a răspuns:

Nu imi plac in mod special, dar sunt simpatici si au vocehappy.big grin

| Demoiselle a răspuns:

Gizăs! gradinita de copii...

| daddy a răspuns:

Miley cyrus e pref noastra o iubim abia asteptam sa vina in romania devil

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mie nu.adica imi sunt indiferenti.sunt ok ca actori/cantareti. dar nu mai multbig grin

| Guitarlove a răspuns:

Domne' de unde le scoateti? straight face

| alexa a răspuns:

Mie imi place de ei...sunt niste tineri talentati care au debutat de mici si au avut succes
nu sunt o fana a lor, dar nu pot sa nu recunosc ca nu joaca bine rolurile primite.au facut ceva care a prins la public si trebuie apreciati(ma refer mai ales la HSM, Hannah montana si ce mai era cu jonas brothers)
insa si in celelate filme sunt destul de buni, iar unii din ei care au si o viata pe scena muzicala au voce si sunt recunoscuti.atata timp cat fac ce le place nu. nteleg ce as avea impotriva lor

| teopinkrose a răspuns:

Daa! Sunt niste artisti cool!

| death a răspuns:

Îmi plac pentru că generează miştourilaughing Milez, cel puţin, rulează, vreau să o cunosc şi să-i cer personal să-mi dea... voie să o paraşutez în Dunăre, că parcă ar fi Madonna de mult ce o pupă lumea undeva.laughing

| annda a răspuns:

Eu sigur nu-i plac. big grin

| bruneta_9895 a răspuns:

Eu sunt inebunita de ei dar imi place cel mai mult de miley are o voce superba si este foarte draguta

| victoria_8973 a răspuns:

Mie imi place doar miley happy imi place muzica ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa, eu sunt absolut innebunit de ei, mai ales de Miley. Pentru ca e o actrita exceptionala, are o voce de inger coborat pe Pamant, este superba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A, inca un lucru
Cine sunt aia din intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi spunneti numai prosti..........va place miley voi stiati ca ea a primit un inel de logodna la 16 ani cei mai tari sunt zac si vanessa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac. Ei sund niste actor foarte talentati, canda foarte freumos si sunt ca niste modele pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place foarte mult de ei toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de selena gomez vanessa handgens zac efron jonas bhroders demi lovto si oleaca de miley cyrus, mylei se crede prea increzuta. dar nah. recunosc ca mylei are voce frumoasa si selena gomez vanessa handgens zac efron jonas bhroders demi lovto au si ei o voce extraordinara de frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt super si sunt tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU CHIAR ASA de mult mai ales de selensa
e o fata buna buna de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de selena gomez

| spiritul a răspuns:

De ce injuri la urma?

| alex123456 a răspuns:

Imi place mult acesti actori joaca bine isi frumos la toti sper sa va placa de eea! Funda