| Salahadin73 a întrebat:

Cine sunt cei mai numerosi pe TPU? Rockerii sau manelistii?

19 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cred ca manelistii sad

| UnleashedPsycho a răspuns:

Dacă e să ignor faptul că eu consider şi house, dubstep, dance etc. tot manele, cred că rockeri.

| Karinakari99 a răspuns:

Nu ştiu.Cred că sunt la fel de mulţi rockeri cum sunt şi manelişti.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cei care frecventează cel mai mult această categorie sunt persoanele care ascultă rock și metal.Sunt mai mulți maneliști,dar nu frecventează această categorie, fiindcă nu apreciează cu adevărat muzica, și nu îi oferă o importanță deosebită. Valabil, oarecum, și pentru cei ce ascultă alte genuri muzicale.

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru tine există doar două genuri de muzică? Unul nici măcar nu-i un gen propriu zis...

Dar ca să-ți răspund: Rockerii, din păcate.

| mODIN a răspuns:

Rockeri doamne ajuta

| Vans a răspuns:

Nu-mi pasă.

| KristalPop a răspuns:

Cred că rockerii...
Nu sunt sigur, mulţi preferă să nu vadă alţii ce ascultă ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapperii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca sunt mai multi rockeri, decat manelisti. Desi, cred ca realitatea este alta.

| FearOfTheDark a răspuns:

Cu siguranta manelistii.

| Machetuţă a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Nu fi asa sigur. Si eu sunt rocker dar tind sa nu ies in evidenta la modul cum o fac manelistii (manele ce urla in telefoane, sau felul stupid in care vorbesc) si probabil majoritatea fac asa. Intr-adevar sunt multi manelisti, care nu au strop de cultura si civilizatie in ei dar asta e Romania noastra.

ps: Iron Maiden, printre preferatii mei.

Răspuns utilizator avertizat
| Machetuţă a răspuns (pentru Sodom):

Imi cer scuze "ba". Dar iti poti da seama si dupa felul cum scriu si dupa ce muzica poseaza pe TPU. tongue. In rest, doar imi spuneam parerea.

| MaskOfSanity a răspuns:

Pe TPU, rockerii, mai nou.

| OhGodWhy a răspuns:

Da-i in pla cu incultura lor ca mam si saturat
mah daca esti manelist si asculti manel atunci nu ma deranja si pe mine nu te sparge in figuri asculta pentru tine ca altii incearca sa-i ignore dar sun al draq de enervanti.De aia nu-i suport pentru felul lor de a se baga tot timpul in seama si a se crede superiori fata de altii
Sa-mi bag pla in ei de cocalari retarzi.

| Yoku a răspuns:

Cum sa fi mai multi satanisti de aia cu belciugi in nas decat manelisti.fortza Salam

| FadeToMetallica a răspuns:

Metalistii

| GEEKGODDESS a răspuns:

Manelistii care se cred rockeri. ( unii )