| XatomisX a întrebat:

Si multi zic ca rockerii sunt ciudati si handicapati dar nu e adevarat manelistii sunt asa coalari si needucati nu cred ca manelistii ar fi tratat asa un om cu probleme http://www.youtube.com/watch?v=s2DWRBTviJU ei si-ar fi batut joc de el :(

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,dar nu conteaza ce spun ceilalti, asta pentru ca niciodata nu-i vei putea multumi pe cei din jurul tau iar apoi, fiecare persoana are propria parere in legatura cu ceva. Daca unora nu le plac rockerii si le plac manelistii, asta nu inseamna ca si tu trebuie sa faci la fel.Trebuie sa-ti placa de cine...iti place, si punctwinking.Nu te mai framanta din cauza acestor...lucruri.Pa-pa!happy

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fiecare are gusturile lui.Sincer nu imi plac manelele nici muzica rock.Dar acum in lume pentru orce fapta facuta chiar din greseala te vorbeste lumea pe la spate.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Mie una nu imi place de nici unii. Dar cum a zis LifeIsColour, fiecare are parerea sa. Daca iti place de manelisti, asta e, nu te supara daca zice cineva ca sunt prostii sau mai stiu eu cum. Nu poti sa ii multumesti pe toti

| Bittersweett a răspuns:

Da ai dreptate la faza cu rockerii dar care e intrebarea?