| Ioana9769 a întrebat:

Credeti ca, anul acesta, melodia cu care participam la eurovision este mai buna decat cea de anul trecut? Mie mi se pare mult mai buna, iar vocea Paulei ne poate duce departe. Voi ce credeti?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineinteles! Este mult mai buna, nici nu se pune problema! thumbs up dancing applause
hai, Romania! applause dancing applause

| SuperMagicSmile a răspuns:

Aseara, cand a fost semifinala ma asteptam sa intram pentru ca vocea Paulei este mai buna ca a Elenei...cred ca avem destule sanse sa castigam(daca anul trecut cu Elena am fost pe locul 19, de data asta sigur intram cel putin in top10)

| Messyhair a răspuns:

La fel.Nu prea o simpatizez pe Elena(dar nici hater nu sunt)insa melodia ei nu a fost chiar buna.Aceasta are si u ritm mai aparte.

| anad a răspuns:

Dupa cat suntem de cunoscuti in Europa( si in lume deja) si cata credibilitate avem (ca s-au straduit din greu rromii si nu numai) nu prea cred ca se vor deranja strainii sa ne voteze oricat de buni ar fi cei doi si melodia lor!

| ioana181 a răspuns:

Mariusen, nu o sa ia Romania nici macar un punct de la englezi. Nu le place deloc englezilor de noi. Din cauza lor Laura si Bogdan sunt iar la duel in Mexic.

| UNfriendLY a răspuns:

Da este foarte buna, a fost promovata f mult in Anglia si Norvegia, luam 12 puncte de alea 2 tari sigur, + 12 de la fratii nostri moldoveni, te invit sa le asculti melodia moldovenilor, rupe! e superba, nu ma mai satur de ea

| poesia a răspuns:

Mie mi-a placut mult prestatia lor.Paula e super. Elena nu stiu ce a cautat acolo, dupa parerea mea nu e nici pe departe o voce demna de Eurovision.

| JustMusic a răspuns:

De acord cu tine

paula a muncit sa ajunga unde este si merita sa castige

| Ioana9769 explică:

MaRiuSeN e buna, foarte buna chiar si melodia Moldovei. Oare ne va intrece?

| Ioana9769 explică:

Eu cred ca vom intra macar in top 10, sau de ce nu, chiar in 5

| miss_2845 a răspuns:

vom afla laughing

| Berta a răspuns:

Categoric!

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Mda.posibil.si eu cred ca vocea paulei este mai buna ca cea a elenei dar nu cred ca ne va duce atat de departe in cat sa castigam laughing in rest, sunt sanse sa fim mai "printre primii" :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea Paulei e superba iar melodia este, intr-adevar, cu mult mai buna decat melodia Elenei, plus ca iese mult mai bine live.Eu zic ca avem sanse sa fim printre primii 10hee hee.