| unefillefrançaise a întrebat:

Salut happy
Ce parere aveti despre piesa cu care participam noi la Eurovision?[Play with fire] Credeti ca vom castiga? big grin

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Avem o piesa foarte frumoasa si cred ca ne vom clasa printre primii 10. http://www.tpu.ro/......r-apoi-sa/
Hai, Romania! :D

| dulcik a răspuns:

Mie una chiar nu imi prea place piesa si sigur nu vom castiga poate peste vreo 10 ani de acum inainte vom castiga si noi.

| Bishop a răspuns:

Mie nu-mi place de loc

| cornel a răspuns:

Piesa e draguta. dar nu cred ca vom castiga.happy

| mary_5801 a răspuns:

Eu cred ca anda si connect-r ar fi avut mai multe sanse, chiar daca sunt fana paula.

| rüya a răspuns:

Vocea paulei face tot:X
sansele sunt mai mari ca in anii precedentiwinking

| AdiSR a răspuns:

Cu siguranta nu vom castiga! Oricat de buna ar fi melodia noastra. Votarea e dupa simpatii.

| mady05 a răspuns:

Am o parere foate buna despre piesa... locul 1 nu dar printe primele 10 locuri 100%

| Ramona_5995 a răspuns:

Depinde de concurentahee hee.
Pupici.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

O sa castige astia asa cum castig eu la cazino. Banii cu care ma duc ii inmultesc cu zero, cum zic.

| BiaJ a răspuns:

Faina... Poate o sa fie pe un loc mai sus decat cel de anul trecutbig grin

| nestlebaby a răspuns:

Mie mi se pare foarte buna piesa.paula selling o canta, nu? e in colaborare cu un barbat dar nu mai tin minte cu cine, cum se numeste.de castigat(sper ca doar speranta moare ultima), dar poate pe primele locuri sa iesim. na, ca de data asta nu mi-a iesit cu optimismul tongue

| imortal a răspuns:

E una foarte reusita mai ales ca e cantata la pian, ce ar putea place urechii, dar sincer locul 1 e asigurat altei concurente si anume Safura din |Azerbaijan cu mel drip drop, care e superba si o sa aiba locul 1 mai mult ca sigur asiguratwinking

| Merisorr a răspuns:

E destul de buna dar sunt sigura ca si celalalte tari isi vor da toata silinta sa castige, deci nu stiu daca vom castiga. POSIBIL! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pe gustul meu, dar merge.Nu vom castiga, dar speram sa ajungem si noi printre primii 10hee hee.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Piesa e destul de draguta si imi place dar, sincera sa fiu, nu cred ca vom castiga.

| mirunette a răspuns:

Piesa este super frumoasa mai ales videoclipul tip SF dar nu vom castiga daca in viata noastra nu am castigat EUROVISIONUL vrei sa-l luam acum am auzit ca o sa fie o competitie serioasa si daca paula merge cu pastile de calmare macar locul 7 sa fie mai mult ca anul trecut dar nu o sa fie nimeni mai bun decat LUMINITA ANGHEL SI SISTEM

| madalinutza_3689 a răspuns:

Nu stiu, sper sa ia locul 5 maximum 9...

| Flaviusgorcea a răspuns:

In final am luat locul 3 cu piesa asta...e foarte
bine