| melissa_5789 a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus este intr-adevar o curva cum spun uni?

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Este parasuta.selena gomez are varsta ei si mai mult este copilaroasa ca taylor swift, pe cand miley vrea sa se creada ea marea adolescenta, facandu-si poze cand e goala, fumand, stand seara prin discoteci si la concerte, in chiloti.eu asa cred despre ea.este tare draguta, dar din cauza comportamentului, va ajunge ca lady gaga. sper sa-ti placa raspunsul meu

15 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

O curva si o drogatawinking sigur 100%

| Minks a răspuns:

Nu ma intereseaza subiectul asta. Daca e curva, e o curva bogata.

| Minks a răspuns:

Ce imi place cum va agitati aiurea, parca ati fi voi proprietari pe viata ei (ma refer in special la emaalexandra97). Mai, fetito. care e problema ca s-a drogat? S-a drogat din banii tai sau ce? Daca a stat in chiloti, ce? E un sfat pentru toti: Lasati vorbele astea la o parte, nu o cunoasteti personal, nu aveti nici cea mai mica dreptate cand spuneti ca e o parasuta. Numai ea si prietenii adevarati stiu cu adevarat ce se intampla cu ea. In presa se spun multe minciniuni. Nu sunt avocatul ei, nici macar nu prea stiu ce face ea. Canta, joaca in seriale. Daca sunteti fanii ei rezumati-va doar la ascultatul pieselor ei fiindca viata ei personala ar trebui ramana viata personala.

| dede070707 a răspuns:

Miley, bagaboanta bagaboantelorrolling on the floor
curva autentica:O

| Cher22 a răspuns:

SIncera sa fiu DA! a intrekut orce limita ( parerea mea). nu o pute numi char ***** deoarece mi se pare ca se prostituiaza de fapt da o putem numi asa. Daca nu imi dia dreptate te poti lamuri pe site-ul asta:
http://www.myidol.ro/
P. S : sunt stiri si despre alte vedete.

Plz funda?

| yoo23 a răspuns:

Nu.

| LoReDaNa a răspuns:

Curva nu cred ca ebig grin
Faptul ca sa drogat nu inseamna ca esti o curva...
crede`ma ca mai multe lucruri se spune de demi lovato cum ca se,, drogeaza sh ea,, sa taiat cu lama de nenumarate ori, a fost internata la un spital de,, nebuni,, a suferit o depresie sh mai multe.

app adica ma rog de unde sa stie,, uni,, ca ea este o,, curva,,?
Daca vrei sa afli mai multe despre vedete sh sa fii la curent cu toate vedetele tale preferate sa cumperi revista Bravo!:X:X

Craciun fericit sh plzz mult sa imi dai funda:*

| Loloz a răspuns:

Pai acum dupa ceea ce face da, eu cred ca este.
Ea vrea sa scape cu orice pret de numele asta "Hanna Montana" si numa intr-un fel poate scapa - > sa devina curva laughing
Doar o alta fitoasa care-i merg toate prea bine oh go on

| Elyy_1788 a răspuns:

Pai e cam dusa cu capul...
scuze pentru vocasbularul acesta, dar asa estewinking.
Imi pare rau ca uneori ajungeam sa o ador!

| Mitropopilcaritsaa a răspuns:

Ha Ha Ha tongue
Eu ti-am zis dar tu. nu.laughing
Sper ca te-ai convins ca este o parasuta happy [Ma bucurrlaughing]

Numai bine!
; x

| Eu_9064 a răspuns:

NU deci miley in nici un caz nu ca as fi fanwinking da are melo faine da nu in nici un caz sa fie curva

| Maruu a răspuns:

Nu este o curva, doar este putin nebuna ca sa drogat, funda?

| ChrishaChry a răspuns:

Mai mult ca sigur...deci eu inainte am fost fanul ei #1, o adoram la nebunie, dar dupa ce am aflat faza cu justin bieber am nceput sa am indoieli, dar stii eu am o matusa care sta in los angeles de fapt muceste acolo, si a dat un concert si am rugat-o sa imi trimita si mie poze si un autograf si miley cica i-a zis duceti-va draq toti cu autografele voastre! (matusa mea stie fff bine engleza). si de atunci, m-am convins intr-adevar ca e curva...acm o vezi cu justin bieber, maine cu avan jogia.

| ingerasha_9743 a răspuns:

Posibil sa fie, dupa cate barfe am auzit de ae!hee hee

| aumih16 a răspuns:

Cand era copila normal ca era pe placul tuturor dar asta este cu timpul oamenii se mai schimba! asa este si cu selena gomez demi lovato si toti ceilalti de la disney!