| symo_2617 a întrebat:

Va place melodia Smiley - Plec pe Marte feat. Cheloo? Ce alte melodii de a lu Smiley va plac?:X

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

N-o stiam, merci frumos! E destul de simpatica happy
Alte melodii de la Smiley care mi-au placut mult, printre altele, sunt: Designed to love you love struck si Preocupat cu gura ta love struck

9 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Mie una imi pace mult.Chiar azi dimineata am auzit-o la radio zu si am dat-o jos.Am ascultat-o de vreo 7 ori si o mai ascult.Imi mai place Smiley - Cuvinte (feat Adi). Smiley chiar are o voce frumoasa...

Plec pe Marte.big grin

| LORY a răspuns:

Imi mai place si asta foarte mult :x :x :x

http://www.youtube.com/watch?v=4pXt8-G1fwI

| Seline a răspuns:

In lipsa mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzut-o pana acum, mersi mult...happy. Imi place smiley, dar si simplu. Nu am mai ascultat de mult, dar cel mai mult mi-a placut melodia aia cu uzzy, si,, preocupat cu gura ta``.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii simpatica da fara prea multe versuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ffffffff mult! noi o ascultam zi de zi! fff tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place in cea mai mare parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa