| SoferTir a întrebat:

Cum vi se pare noua melodie a lui Smiley si Cheloo Plec pe Marte?

17 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Mie imi place:X

| Razvan a răspuns:

Videocplipul e mult sub ce ma asteptamthinking
Melodia e buna, partea lui Cheloo e cea mai bunahee hee

| LoLo a răspuns:

Eu is plecata pe luna laughing)

nu prea imi place

de fapt nu imi place deloc de Smiley tongue

| Fallen Angel a răspuns:

E destul de buna pentru ei. Mie imi place. O mai ascult... cand am eu chef. Eu cred ca e genul de melodie care reprezinta pe oricine in anumite momente ale vietii, chiar daca nu ne dam seama. Eu zic ca e buna.

| CudiDaKid a răspuns:

Imi place piesalove struck. app si treaba cu tricoul lui Cheloo am auzit si eu ca cica ia jignit pe romii.prin mesajul de pe tricoul lui Cheloo "alb si cinstit" sau ceva de genu :d

| Ana-Maria94 a răspuns:

Imi placehappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Cheloo ruleaza.
smiley are 3 verusri pe care le repeta.sort of bullshit.

http://www.youtube.com/watch?v=xSS7DS19Bys

pace!

| Alex_7297 a răspuns:

Anonim : agenţia ŢIGANILOR, da, ţiganilor (nu rromilor) s-a văitat că inscripţia : "Proud to be white 14" este o inscripţie rasistă. Cifra 14 reprezintă cifra înaintată de nazistul David Lane, inspirată din cartea Mein Kampf a lu Hitler. Iată, ce zice David Lane că seminfică cifra 14 (de la cele 14 cuvinte) : "We must secure the existence of our people and a future for white children."Ştii şi tu să-ţi traduci.

| T30D0RA a răspuns:

Nu-mi place, pentru ca imi aminteste de un fraier.

| Ana a răspuns:

Tarewinking

| georgiana_5779 a răspuns:

E frumoasa... inca un hit marca smiley. sa fim serioji:cine nu il cunoaste pe smiley?(din romania)happy

| alexandra_7704 a răspuns:

Super.love struck

| madalina_5722 a răspuns:

Mie imi place multwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta suna bine dar am auzit ceva despre tricoul lui Cheloo care il poarta in clip care e treaba cu tricoul? Ce semnifica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place:X. Întotdeauna Smiley scoate melodii super.
Bafta.

| micutzzza22 a răspuns:

Dragutza...