| lovetolife23 a întrebat:

Cum a murit 2pac? detaliat

Răspuns Câştigător
| AnonimLove_6167 a răspuns:

Dupa ce a plecat de la un meci al lui Mike Tyson, disputat la Las Vegas in 7 septembrie 1996, 2pac Shakur a fost impuscat de cinci ori de catre un barbat care a coborat dintr-o masina alba care parcase aproape de a sa. Cantaretul a fost dus la spital dar nu a supravietuit. In 13 septembrie 1996 2pac a decedat.

3 răspunsuri:
| Carlos_2811 a răspuns:

Am o veste buna de dat 70% sunt sigur ca 2pac traieste.Am si un video daca vreti sa va convingeti http://www.youtube.com/watch?v=QkXq6lYWx-I&feature=related

Răspuns utilizator avertizat
| Molnar_Alexandru_1996 a răspuns:

Ii imposibil ca 2pac sa f
ie in viata dupa cum stit fiecare om are cate o sosie care ii seamana intru totul