| Ligollo a întrebat:

Am tot vazut postari negative ( 90% ) de Justin Bieber. De ce? Intrebarea mea pentru voi. Ce nu suportati la el? Spuneti-mi si o sa va spun ce nu suport eu la el.

3 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Eu nu inteleg care e faza, cum poate cineva zice ca e un baiat ok? Nu zic neaparat ca nu ar fi, dar nu puteti sti daca nu il cunoasteti.
Mie imi este pur si simplu antipatic. Nu imi place freza lui de bebelus, nu imi place sa il aud cu vocea lui... inconfundabila... mereu la radio sau tv de ma face sa schimb canalul, nu imi place cum arata, nici videoclipurile nimic!
Chestia sta in felul urmator - el a ajuns faimos din cauza adolescentelor topite dupa el, nu pentru talent in opinia mea. Sunt artisti si trupe mult mai ok decat el care nu au aceasta faima, desi o merita mult mai mult.
In plus mi se pare prea feminin ca sa zic asa, pare o fata uneori. Ma terorizeaza vizitele verisoarei mele cu un an mai mare care totusi mereu cand are ocazia il asculta etc stie orice despre el si tot il place.
Melodiile lui nu transmit absolut nimic si nici nu simt ca m-ar energiza sau ceva. Muzica, dupa mine, are 2 roluri - sa te bage in priza si sa transmita ceva. Nu se intampla niciunul din lucrurile astea.
A ajuns vedeta asa... peste noapte. Eu habar nu aveam cine era. straight face Ce sa zic, pustiul cu placa de par iese si canta pentru fetite naive.
Asta e cam tot ce cred eu. Parerea mea este ca ar trebui sa isi traiasca tineretea si sa lase microfonul pentru cei care chiar au ceva de zis prin muzica lor, subliniez MUZICA!
Nu imi pasa cate voturi de stupid sau cate injuraturi voi lua de la fane si fani, eu asa il vad si nimeni nu imi va altera parerea.

| LordCroft a răspuns:

Pai cu fizicul lui nu am nimic dar pana acum cativa ani nu stia nimeni de jb si deodata a aparut si din ce in ce se crede mai popular mai tare decat toti. personalitatea lui este de tot rahatul. e adevarat ca banii schimba omul dar el e prea de tot.si e cunoscut datorita copilelor de 10-15 ani care in idolartrizeaza.

| Mihaelazet8 a răspuns:

Cei ce spun ca il urasc pe justin cred ca sunt ipocriti, invidia e mare. nu sunt fan, dar mi-a placut o melodie de a lui. mie sincer la el nu imi place schimbarea lui de comportament, cred ca banii l-au schimbat. dar e un baiat ok.