| Alecssa a întrebat:

Cum fac sa prind Mtvrock? Sunt abonat RDS&RCS si din pacate nu prind acest program si am inteles ca nu trebuie sa mai platesc nimic in plus pentru el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce pachet esti abonat. din pacate si eu il caut si sunt cateva saptamani cand il pot avea, apoi ei iarasi schimba frecventa si il pierd desi il caut pe toate frecventele. Da si tu seara de la ora 10 pe Music channel ( are ca logo un 1 verde-nu prea ma stiu cu posturile de muzica autohtone, fiind metalist nu prea ma uit la ele ca nu am ce sa vad). spre mirarea mea am vazut o seara dedicata PanterA pe postul ala. nu stiam ca romanasii nostri de la canale de tutz-tutz au auzit de PanterA. Apoi la o saptamana au bagat seara Venom. dar tot rockotecile si metaltecile raman la putere. sanatate si mult noRock