| alexutzu938 a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon de pe Emag trebuie sa platesc ceva lunar?
Nu sunt abonat la nimic.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

A. Cumperi cu banii jos, card, fie la magazin, fie acasa, etc.
b. Platesti in rate lunare.
c. Cumperi "prin rate", facand abonament la Vodafone, daca este vorba de un telefon/o tableta.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte interesant ce spui tu.Am si zambit putin. Emag nu este retea de telefonie ca sa cumperi telefon mai ieftin cu abonament.Este la liber.il platesti la cumparare si atat.

| alexutzu938 explică (pentru darrio2007):

Si daca bag cartela in el?

| sltlp a răspuns (pentru alexutzu938):

Daca bagi cartela in el ce, crezi ca ia foc rolling on the floor?
E un telefon, ca orice alt telefon. Platesti lunar daca iei in rate dar asta doar daca vrei in rate. Daca iei cu banii in mana, nu iti cere nimeni nimic. Telefoanele lor nu sunt codate.

| darrio2007 a răspuns (pentru alexutzu938):

Daca nu este codat in vreo retea poti baga orice cartela.Eu am unul cumparat de la Germanos, la liber.Merge orice cartela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca platesti in rate happy

| Mariusflo a răspuns:

Nu trebuei sa platesti nimic lunar!

ITi recomand: http://bit.ly/1DyZ89n

| John1973 a răspuns:

Nu. nu trebuie sunt telefoane la liber acelea http://bit.ly/1wxUvbH

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Il platesti doar in momentul in care l-ai cumparat atat...