| StayChill a întrebat:

Cum mut o melodie din laptop intr-un folder de pe cardul telefonului? Am,,Winamp" de cateva saptamani si nu stiu cum sa atasez melodiile. Cand nu il aveam, doar mutam fisierul cu mouse-ul, dar acum nu mai merge din cauza,, Winamp"-ului. Help! Funda si toate cele!

3 răspunsuri:
| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Click dreapta pe melodie dai Copy/Copiere dupa care mergi in folderul din telefon dai click dreapta si dai paste/lipire happy

| StayChill explică (pentru TotiVorbescSinguri):

Nu merge, din cauza programului,, WINAMP''. Daca il sterg laptopul va folosi,, Windows media player''?

| TotiVorbescSinguri a răspuns (pentru StayChill):

Sau BS Player-ul