| valyas a întrebat:

Cum pot pune un fundal muzical la niste fotografii?

4 răspunsuri:
| Firry a răspuns:

Windows Movie Maker

| alex2009 a răspuns:

Uite aici un tutorial video care te poate ajuta http://www.videotutorial.ro/? p=4090&utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+articolevideotutorialro+%28articolevideotutorialro%29&utm_content=Yahoo!+Mail

| lunatica a răspuns:

Pai trebuie sa folosesti un program de exemplu photostage slideshow producer sau doar windows movie maker tongue

| yunoz a răspuns:

Asa la prima idee: faci o prezentare in powerpoint. faci mai multe pagini, adaugi poze, si dai insert la muzica. atat doar ca pentru a fi mp3 trebuie sa ai melodia langa fisierul pps nou creat.