| Andy28 a întrebat:

Cum pot adauga un fundal muzical unui video uploadat pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| MuzicaBooM a răspuns:

Este greu de explicat, dar am sa încerc.
Pai te duci la MY ACCOUNT si vei vedea filmuletele care le-ai încărcat. Apesi pe cel care vrei sa il editezi si cand il vei deschide va trebui sa iti apară ceva de genu' EDIT MY VIDEO si sunt niște butoane si cauti pana il gasesti pe cel cu schimbatul melodiei.
Daca nu ai înțeles te duci la Youtube si scrii in româna CUM SCHIMB MELODIA UNUI VIDEOCLIP FĂCUT DE MINE, sau in engleza(mai degrabă) chiar așa:HOW TO PUT MUSIC ON MY MOVIE?
Eu așa am invatat