| dannystuard a întrebat:

Cum pot sa devin o vedeta

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ducandu-te la preselectii functie de talentul pe care-l ai

| oky a răspuns:

Du-te la otv

| єℓєηα a răspuns:

Cred ca intrebarea asta e un pic cam copilaroasa. Ei bine, daca ai un talent, du'te si promoveaza'l! Daca nu... e cam greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai caii pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as sti as deveni si eu cantareta de hip-hop da ma rog ai putea sa te combini cu cu o vedeta daca esti frumoasa daca nu iti urez noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa ai talent si sa muncesti mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa devii vedeta in primul rand trebuie sa ai talent love struck

poti participa si la o sceneta care se tine in scoala ta

din ceva mic iese ceva mare big grin

| ralubruneta a răspuns:

Participa la concursuriwinking

| sorin_7050 a răspuns:

Facand sex oral menegerului, poate devii si tu o inna 2 happy si nu o spun cu rautate happy respect