| latexcap93 a întrebat:

Cum pot sa impiedic lumea sa asculte manele?

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

Muta-te din tara. daca asta se poate numi tara...

54 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu fa astaalaughing)))eoo aduoor manelelelove struckx tonguePPP

| Razvan a răspuns:

N-ai cum.Toleram ce sa facemlaughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Nu poti, e ceva de la natura.Natura il face pe om femeie, barbat rocker sau manelist nu ai cum.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu poti.fiecare e liber sa asculte ce vrea. dar tie daca nu-ti plac nu asculta.

| Kidd a răspuns:

Ok, tare intrebarealaughing peace sign
Din pacate nu putem face asta straight face
Ei au gusturile lor noi pe ale noastre
Nici nou nu ne-ar cadea bine sa ni se zica sa nu mai asucltam muzica noastra favorita.
Dar daca s-ar putea ar fi bine happy
Singura solutie e sa nu mai fie produse manelelelaughingSa fie cineva in parlament si sa propuna o lege anti-manele si sa fie acceptatalaughingDECI : ele sa fie ilegale laughing

| Malvina24 a răspuns:

Ce-ti pasa tie! doamneee! fiecare face ce are chef! Nu asculta tu dca nu iti plac dar nu poti obliga oamenii sa n-o mai faca!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu poti sa impiedici pe nimeni. Eu ascult toate genurile, de la rock la manele, nimeni niciodata nu ma va putea face sa nu mai ascult un gen.

| xibalba a răspuns:

Ba, eu nu am problema asta, lasa-i sa asculte. Eu am alta problema: nu stiu cum sa ii fac sa asculte manele la CASTI.

| Roby67 a răspuns:

Trebuie sa le pui piedica, se inpiedica si gata, i-ai inpiedicatwinking

| Vizitiul a răspuns:

"Inainte sa-i schimbi pe altii, adu-ti aminte cat e de greu sa te schimbi pe tine insuti!"

Răspuns utilizator avertizat
| MoreTime a răspuns:

Nu tu trebuie sa impiedici lumea in a asculta manele, trebuie ca lumea sa realizeze ca acesti infecti ne schimba tara intr-una plina de inculti. Nu poti schimba 21. 7 mil. de oameni...

| LittleandLiars a răspuns:

Da-le sa asculte rock laughing)

| Anduciu a răspuns:

Misiune imposibila...

| Barbie a răspuns:

Fa un foc MARE, aduna toti tiganii si manelisti, arunca-i in foc, sari cu micii si cu bereawinking si baga un Radio 21

| multimoak a răspuns:

Multi isi pun intrebarea asta. Daca ai vreo idee anunta-ma ca vreau si eu s-o incercwinking

| aenema a răspuns:

Procesul e ireversibil. Once they're in, there's no way out.

| AnaEindragostita a răspuns:

E adevarat ce zisa fiecare cu gusturile lui dar... poate3 fii un mod: sa gas3sti o melodie sau mai multe pe gustul persoanei respective dar eu arati doar daca renunta sau o faci sa o asculte numai pe aia

| Panda15 a răspuns:

Gaseste tu ceva care sa le placa si ascultatorilor de manele adica un alt gen de muzica

| zanesiprintese a răspuns:

Din pacate, nu ai cum!

| gux2 a răspuns:

Nu cred ca poti sa ii impiedici sa asculte nu stiu poate cu argumente verisoara mea ii manelista 100% o avut un iubite ce ura manelele si asa eu trecut si perioada asta cu manelele acum nu poate crede ca o ascultat asa ceva

| love44katyp a răspuns:

Protesteaza

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu ai cum.

| adinescu a răspuns:

Fa te presedinte si da o lege pentru interzicerea ascultarii si compunerii manelelor

| e m i l y a răspuns:

Nu prea se poate. Fiecare asculta ce vrea, dar oricum manelarii (adevarati) sigur nu se vor lasa indepartati de acest gen de muzica, care implica si un anumit comportament. Propune'le oamenilor sa diversificati muzica, nu sa ascultati un singur gen.

| Fallen1Angel a răspuns:

Iti iei un ak 47 si multa munitie, spor la treabalaughing

| luetA a răspuns:

Cum poti opri o maimuta din mancatul bananelor, maimuta avand oricand posibilitatea de manca aceste fructe?
Daca reusesti eu ma apuc de ascultat manele.

| AuRevoirSimone a răspuns:

Inchide toti manelarii intr-o camera timp de mai multe saptamani si da-le sa asculte orice in afara de manele!

| Andreea3219 a răspuns:

Cum poti impiedica lumea sa asculte acele. nici nu le pot numi melodii nu stiu dar daca descoperi cum anunta-ma si pe minelaughing