| DeeaLove08 a întrebat:

Cum pot sa pun o melodie la profilul de hi5? va rog raspuns! dau fundita la cel mai explicit raspuns!
pa-pa

Răspuns Câştigător
| Alinutzaa95 a răspuns:

Intra pe MIXPOD.COM(fa-ti cont), apasa(unde scrie my MixPod, My Playlists, Create Playlist...) pe Create Playlist, scr ce melodie vrei dai cautare, dupa aceea apesi pe plusul (+) ala din dreapta la muzica(daca vrei i-a mai multe) apoi langa Add Music langa scrie Customize (apesi acolo) iti alegi o dinaia, deasupra la acelea scrie Skins(asta l-ai facut), Colors & Styles(alegeti culoarea), Settings(alege daca vrei sa-ti porneasc singur cand intra cineva s-au sa-i dea drumul). Dupa aceea intri pe Save Playlist ( unde scrie Playlist Title scrii Muzica) si apesi SAVE(obtineti codul). Apoi iti arata un cod, il copiezi, te duci pe hi5 la interese, apesi editeaza aceasta sectiune si la muzica preferata ii dai paste si apoi o salvezi. Sper sa mearga ca la mine o mers foarte bine. ( daca vrei. fundita)

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poti intra pe http://www.youtube-video-codes.com/ si cauti ce melode de pe youtube vrei, cu tot cu videoclip, iar apoi cpiezi doar codul acela pe care ti`l da.
sau intra pe www.mixpod.com fa`ti adresa si apoi iti poti face playlist-uri cate vrei, pe care le postezi mai apoi

| DeeaLove08 explică:

@andreealovepeace- ce e?

| Deddu a răspuns:

Heii>big grin

| Deddu a răspuns:

Pai iti faci un cont pe www.mixpod.com si iti creezi un playlist care dupa ce ii obtii codul day copy si la hi5 la ce categorie vrei tu day paste:p ar mai fii ceva si daca ai cauta codul melodiei pe :http://www.youtube-video-codes.com/.Numai Bine:)!