| LiIiA a întrebat:

Cum pot sa schimb repede cand cant acordurile la chitara clasica?/

Răspuns Câştigător
| ali_8949 a răspuns:

Trebuie sa tot exersezi si astfel isi vor da drumu mainile, apoi doar ai sa te joci cu schimbatul acordurilor.

5 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Buna Lilia, aici vei gasi cateva sugestii pentru a-ti imbunatati viteza cu care schimbi acordurile:
http://www.lectii-de-chitara.ro/......ordurilor/

Succes!

| LiIiA explică:

Dau funda

| LiIiA explică:

Dar nu pot ca am incercat de multe ori da-mi o idee sa invat mai repede

| LiIiA explică:

Dami un exemplu cum sa fac sunt incepatoare cate ore trebuie sa repet?

| LiIiA explică:

Oo mersi moool mai lasa si la alte intrebari de ale mele daca stii ca sa iti dau fundita ca mai ajutat la asta plzz. mersi mult:X:Xalecsandor