| Мάяiά a întrebat:

Cum pot vorbi cu Justin Bieber? Imi spuneti si mie? Va rooog!:*

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Da.nu prea poti.
Sunt o gramada de fane ca tine.
Saracul crezi ca face fata!?

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer chiar nu stiu km s te ajut dar ...sa sti ca si eu sunt fana infokta a lui Justin Bieber. pur si simplu il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu...Nu cred ca poti. fato revinoti e doar un baiat! doamneeeeeeeeee, ce vedeti la el?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti vb cu el prin intermediul twitarului sau pe facebook numai trebuie sa te inregistrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

St o fata si tare masdori sa vorbesc cu jastin biebar si am o pretena dani care an mlace farte mult pa cat ca are 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea poti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa vb cu jb cum pot va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti vorbi cu el pe twitter... fa-ti cont si cand il gasesti logat poti... da trebuie sa stii engleza ca nu vorbeste romanarolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu mai multe metode. Am poze cu el pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu mai multe metode. Fraiero! Tu nu-ti dai seamma! Te rog sa-mi raspunzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghhjkbbjg gjb fggbfg gbnbfgv gbnfbg gnbfng gbfgn gfbgfng hbdbdn fgbdndg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa vorbesc cu justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce vrei sa afli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place baiatu e tare dragut dar nici eu nu stiu ce sa iti zic eu nu cred ca s-ar uita la mine sau la tine dar mai incerca succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hellou! what's your name?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un concert si oprestel si cerei nr de tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa discut cu justin beiber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il ador pe justin bieber si iti dau nr lui de telefon sa vb cu el e fratele meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautal prin tele prin tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu daca sti limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vorbesc cu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelas raspuns am primit si de la Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica aia ca are id-ul lui si vb cu el 1tre sa vb an engleza 2nici nu da pe net adevaratul id sau nr si 3nu ar vb cu una de asta sigur vb cu alte fete si poate are si prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca vine in Romania an 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui am vb cu el ´si mi-a dat web chiar era el... dar imi pare rau dar nu-ti pot da id lui mi-a zis ca ii place de mine si nu pot sati dai...sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea poti doar daca iei id asta care se zice ca ii a lui JustinDrewBieber_Peace@hotmail.com incearkal eu am vazut si hi5 lui si erau poze cand se poza in oglinda dar sincer nu mai stiu hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JustinDrewBieber_Peace@hotmail.com id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut un mesaj care cineva sustinea ca este fratele a lui sau a ei dar daca chiar sustine de ce nu a scris in limba engleza pentru ca nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vb cu John Cena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai are skype

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are skype da nu il stiu sad