| Mia010 a întrebat:

Cum se numeste melodia care contine versurile :Toti oamenii vor sa traiasca mult, dar nimeni nu vrea sa fie batran!

Daca vrei ceva cu adevarat, imposibilul nu exista!

Viata poate fi inteleasa numai privind inapoi, Dar trebuie traita privind inainte!

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Am inteles. Pai le zici simplu. Nu face parte din nici'o melodie si ai rezolvat problema tongue

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Asta le'ai primit la intrebarea cu statusurile raised eyebrows

Deci de ce ar face parte dintr'o melodie?
Adica e imposibil, pentru ca sunt 3 statusuri diferite in cazul in care nu ti'ai dat seama, nu se leaga intre ele happy

| Mia010 explică:

Da dar cand il am la status toata lumea ma intreaba din ce melodie e.