| paulalove a întrebat:

Cum vi se pare melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=XkY0fd-g3Uo? cea mai dezvoltata parere primeste FUNDA

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu pot intelege cum cineva poate asculta asa ceva straight face

| nowar a răspuns:

Vrei o idee dezvoltata? O piesa tampita de rapp ascultata de toti adolescentii imbecili care asculta numai prostii in ziua de azi...macar de ar fi hip-hop autentic ..nu pot spune mai mult de atat..Asta e parerea mea, deci funda?

| paulalove explică (pentru nowar):

Mai astept cateva raspunsuri si apoi vad care e castigator si melodia am aflat-o de la un baiat si am vrut mai multe pareri. Sincer nici mie nu imi place.

| AniCasi a răspuns:

Foarte naspa!