| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare muzica house(efectiv, fara a o compara cu altceva)? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

E o muzica foarte buna care mai toata europa o asculta si e o muzica are poate fi ascultata oricand si de oricine. Yo iubesc muzica house este preferata mea.

10 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Ceva foarte, foarte nasol. O muzica pentru oamenii ingusti la minte.

| DarQueen a răspuns (pentru Crisis):

Coreeeeeect happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Crisis):

Bla bla esti un robot cu replici trase la indigo

| Musique a răspuns:

E buna... Nu o ascult foarte des, dar asa cum a zis RainingBlood14. merge la petreceri happy

| NuclearAssault a răspuns:

Eu unul nu prea ascult, dar merge la petreceri

| DarQueen a răspuns:

Pur zgomot industrial, şi cam atât.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

E cel mai "nasol" gen de muzica de care am auzit.hee hee
Apropo, si, de ce i-ai dat "stupid" lu' @Copilul92Ucis2011, nu ne-ai cerut parerea? thinking

| DarQueen a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Hey.lasă.mersi că eşti cu mine. unii chiar nu ştiu ce înseamnă muzica happy

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru DarQueen):

Da. Sunt cu tine. Si mda, nu toti stiu ce e aia muzica adevarata. oh go on

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Daca muzica rock e o muzica adevarata atunci de ce din ea reiese demonism prin zbieretele alea nebune, persoane reci prin lyricsuri? daca tu vei fi in stare sa imi explici acest lucru iti dau tie funda