| anonim_4396 a întrebat:

Curand avem petrecere ( la scoala ). Si as vrea sa cant ceva, dar nu stiu ce thinking. Ori ceva legat de scoala, profesori, colegi, ori ceva asemanator cu melodia Roza Vanturilor - Rapa. Ma refer la chitara, dar si la voce. Aveti ceva idei? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Aneurysm a răspuns:

N-am idee care-s acordurile. Iti recomand s-apelezi la un prof caruia sa-i arati melodia si poate el/ea sa te-nvete and ***. E draguta melodia, dar pacat ca nu-i celebra, ca astfel ai fi cautat "rapa chords" si voila. Toata pagina de Google numai cu asta. Oh, sau ai putea incerca ce-am zis eu adineauri (e bine cum am scris?) ca habar n-am daca-i cunoscut de toti, dar tot ideea cu proful/profa de muzica ii cea mai buna.

Întrebări recente