| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Deci, de curand, am inceput sa iau lectii de chitara, iar respectivul care imi preda, mi-a spus ca trebuie sa-i cant ca sa vada daca am ureche muzicala, desi eu nu prea stiu sa cant, si nu am voce. Ce as putea sa-i cant?

1 răspuns:
| BrD a răspuns:

Invata o melodie care iti place si canta-i-o! Vrea sa vada daca poti tine ritmul si implicit daca ai ureche muzicala. Deci invata o melodie care iti place. Iti va fi mai usor sa inveti o melodie care iti place tie decat una care imi place mie tongue