| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Curiozitate:Lady Gaga asta are par sau e cheala:mereu o vad cu diferite peruci si daca are cum e scurt lung? brunet blond?straight face

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

E blondă, și e tunsă foarte foarte scurt, aproape periuță, numai că părul din față este puțin mai lung decât cel din spate, practic este rasă în cap. E ciudată frizura. În videoclipul "Alejandro" apare la un moment dat cu părul ei așa scurt, dat cu gel astfel încât să-i stea pe spate.
Probabil s-a săturat să treacă prin atâtea înainte să-și pună o perucă, așa că și l-a tuns scurt direct ca să fie mai simplu. Ori poate pur și simplu iar vrea să impresioneze cu un look "crazy".

3 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Asta e un mister

| Eu_5933 a răspuns:

Hmm... din cate stiu eu e scurt, de lungimea unui bob, blond... erau acum cateva luni dintr-o excursie a ei, dar parul arata oribil(dupa parerea mea): era foarte dezordonat si arata de parca nu s-a pieptanat de cateva luni:-s
poate de atunci a schimbat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa?