| Angel977 a întrebat:

Am doua intrebari pentru fete:1.Va plac baietii cu parul scurt sau cu parul lung.2.Va plac baietii cu parul brunet sau blond.

Răspuns Câştigător
| alleecsandra a răspuns:

Ador baietii cu parul scurt si culoarea parului de la sate deschis la brunet!
urasc blonzii\roscatii cu ochi albastrii
sper sa nu jignesc

34 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna...1.prefer baietii cu parul scurt desigur, nu cei cu parul lung, insa dupa parerea mea daca imi place de un baiat nu prea tin cont de acest aspect, mai ales ca tunsoarea se poate schimba, dar altele nu. Dar totusi imi plac baietii cu parul scurt, aranjat si curat, am parul lung eu, mi se pare aiurea sa am un prieten care sa aiba parul mai lung ca mine, un baiat cu parul scurt e mai ok, e mai masculin, ma atrage mai mult;
2.NU prea ma intereseaza culoarea parului, de obicei mi-a placut mereu baietii cu parul brunet si mai creoli, m-au atras mereu, insa soarta a facut sa fiu doar cu baieti cu parul blond, ciudat.Culoarea parului, deci, nu are asa mare importanta pentru. mine, desigur sa nu fie vopsit albastru, verde, roz, etclaughing.
Deci, daca ar trebui sa aleg as alege asa:par scurt si brunet.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Monyk: Deci să înţeleg că prietena mea e foarte nefeminină că stă cu mine care-s mai pletos decât ea, nu?
Măi măi, ce ţi-e şi cu fetele superficiale!
Părul scurt e mai masculin? rolling on the floor Asta e cea mai mare inepţie pe care-am putut s-o aud.
Bărbaţii au trecut la tunsoarea scurtă (în masă, mă refer) abia după 1800 când munca în construcţii a devenit foarte grea iar părul încurca şi din cauza epidemiilor de la sfârşitul secolului XIX şi începutul secolului XX.
Ia mai căutaţi în trecut să vedeţi că peste tot bărbaţii sunt descrişi cu barbă şi cu părul lung şi prins în coadă iar femeile sunt descrise ca fiind fine şi cu părul lin şi adiat de vânt (deci desprins).
Angeloo tată mă scuzi c-am răspuns dar nu mă puteam abţine la câtă trepanare şi superficialitate am văzut aici.

| Азбука a răspuns:

Si a treia intrebare, care ar fi?

| shtephie a răspuns:

Brunet cu parul scurt laughing Aq daca e blond nu-i suparare happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Par scurt dar nici periuta laughing si anuprea conteaza culoare dar sa fie cu ochii albastrii laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

1. Scurt.
2.Brunet.

| Emma a răspuns:

Par scurttongue
Daca e baiat, vreau sa arate ca unullaughing
Si parul brunet.nu`mi plac baietii cu par blond:-&
XOXO

| evelin_1888 a răspuns:

1.nici foarte scurt nici foarte lung (gen justin bieber)
2 brunettongue

| ladygaga a răspuns:

Si par scurt si par lung.

Si bruneti si blonzi:X dar baieti blonzi blonzi nu prea mai sunt :X cu ochi albastri:X

| LifTwist a răspuns:

Scurt & blond! love struck

| uningermik a răspuns:

Mie imi plac baieti bruneti cu parul scurt...

| cristal_7578 a răspuns:

Parul scurt brunet

| medgirl a răspuns:

Par scurt, culoarea.mai tare imi plac brunetii, desi cele mai multe fete aleg blonzii...imi plac brunetii, dar ma tot indragostesc de blonzi big grin

| cicilica a răspuns:

1. lung
2. brunet

| cicilica a răspuns:

1. lung
2. breunet

| alxx21 a răspuns:

Mie una imi plac baietii cu parul scurt si bruneti. ochii albastri whistling

| ZeldaSay a răspuns:

Imi plac baieti cu parul scurt. dar si lung. dar nu ff lung lung gen (justin bieber) si parul brunet

| DarkBlood32 a răspuns:

Un par facut cu mini tepi si brunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul scurt
daca e brunet sau blond nu conteaza atata timp cat are parul natural, nu vopsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul scurt
daca e brunet sau blond nu conteaza atata timp cat are parul natural , nu vopsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul scurt
daca e brunet sau blond nu conteaza atata timp cat are parul natural , nu vopsit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Baietii cu par scurt, chiar daca cei cu freze, ma rog. par lung se spune ca se ingrijesc mai multtongue
2. Brunetilove struck sateni... dar nu blonzi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung si la culoare oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre lung si scurt (ca dylan si cole -cei mai tarilaughinglaughing ) la culoare. nu conteaza... iar ochi verzi si albastrii.se pare ca baieti cu parul lung se imbraca mult mai bine si sunt mui malt ingrijiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 bucati baieti bruneti cu par scurt, pentru cine e interesata add alecuu_2005 si marius892000 laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi plac baieti cu parul lung cam palna la utechi si ori blonzi cu ochi albastri ori bruneti cu ochi caprui kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Par nic lung nic scur intre

| yumii a răspuns:

Blond/brunet dar totusi sa aiba parul lung.
lol.
skater guys \m/

| angelsnastea a răspuns:

1. mie imi plac baietii cu parul scurt
2.pentru mine nu conteaza culoarea in afara de gri desigur