| DrugFree a întrebat:

Daca ar fi sa alegi genul muzical preferat si artistul preferat, care ar fi?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock, Amy Lee (din Evanescence).

| thegatekeeper a răspuns:

Imi e greu sa aleg doar un gen si o trupa in general, insa in momentul de fata as alege pagan metal si trupa Moonsorrow.

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Genul preferat. Rock și Metal, iar ca artist preferat nu comentez îmi place mai mulți!
Numai bine!

| FadetoBlack a răspuns:

Plac*

| RockNbeer a răspuns:

Gen:Metal(thrash,death,melodeath,black etc.)
Artist:Imposibil de ales doar 1

| DeathBat6661 a răspuns:

Rock
Three Days Grace

| kenNNzorFTW a răspuns:

Hip-hop, Sisu.

| heddy10 a răspuns:

Gen : DubStep
Artist : Skrillex, si Pendulum big grin

| DrugFree explică:

Gen : Rock
Artist : Skillet.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Toate genurile rockului excluzand nu-metal. artisti : Dave mustaine, chris broderick, david ellefson, kirk hammet, jack black, axl rose, dimebag si phil de la pantera si mai multi.

| vivigreen a răspuns:

Gen:rock alternativ
artist:Chris Martin (solist Coldplay)

| ShøØtYøu a răspuns:

Probabil o trupa de rock alternative sau pop-rock, in nici un caz manele sau chestii de genul acesta.Iar ca artisti cei care merita sa fie cu adevarat in lumina reflectoarelor cum ar fi:Sara Ramiez(Callie Torres)din Grey's Anatomy, pentru ca e o cantareata foarte buna, dar si o buna actrita!

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Gen:Rock
Artisttongueapa Roach

| SuperMortalul a răspuns:

Pai artistul ar fi Alex Velea si genul Urban

| Pt_Elena_1998 a răspuns:

Gen: Dubstep si D'n'B
Trupa: MODESTEP

| AndreeaAndraș a răspuns:

Gen: Rock (multe tipuri)
Artist: Elton John