| αႦႦყ a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa-mi arat vocea? Adica sa incerc sa cant al festivaluri etc.deja am fost invitata la corul scolii si nu stiu daca sa incerc deoarece mergem la biserica. Funda

Răspuns Câştigător
| TatSergiu a răspuns:

Sfatul meu e urmatorul : du-te la un liceu de arte si du-te la,, sectiunea'' voce. demonstreaza`le ce voce ai si spune-le daca te`ar putea ajuta sa ajungi mai departe cu vocea ta. crede`ma va functiona si eu am facut la fel cu dansul si am ajuns pana in ungaria si mai departe. asa ca bafta (Funda)?