| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma duc la Haarp Cord la concert, am voie? Am 13 ani si ma duc cu sor-mea de 23 ani, pot intra?

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ii faci pe aia de la Haarp de ras cu astia 13 ani ai tai.La concertele lor se duc oamenii mari si adolescentii rebeli.Plus ca sorta e cam batuta-n cap daca te duce la un astfel de concert unde 100% se fumeaza iarba si chiar mai rau.Probabil te va abandona intr-un colt in timp ce ea se duce sa traga cateva fumuri si sa i-o suga unuia.

| AmbroAndrewszz a răspuns (pentru Sociopat):

Ba bulangiu idiot, taci din gura!

| Neberius13 a răspuns:

In Romania, daca ai sa dai bani, nu-ti interzice nimeni nimic. Sa iasa banu'

| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,ai voie, suntem în România.Ai nevoie doar de permisiune de acasă.