| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Pe 16 august s-a anuntat concert Haarp Cord in Pitesti.Va roog dati`mi mai multe detail care sitit,unde se tine mai exact, adica strada si unde se tine adica bar/club din astea., daca are voie un copil sub 18 ani, daca e insotit de parinti.Plzzz funda, rog raspunsuri cat mai rapidee

Răspuns Câştigător
| FvLaD123 a răspuns:

Http://www.hiphopnews.ro/......ti/.Strada Egalităţii, Pitești.Nu spune nimic legat de copii sub 18 ani insotiti de parinti sau nu

| fearlessss explică (pentru FvLaD123):

Ok ms..auzi..stii cumva de unde pot vedea niste poze cu Champions Sport Pub.da sa se vada bine cum e inauntru? Si inca ceva. daca esti fac Haarp Cord.ce melodii au in formula Dragonu, Sisu, Stres..ca eu le stiu pe alea cu cedry2k

| FvLaD123 a răspuns (pentru fearlessss):

Https://maps.google.ro/......ttps?/maps

Poti sa-l vezi in street view.Nu sunt chiar fan Haarp Cord. Poti cauta pe YouTube.