| MetalForever a întrebat:

De ce este chitaristul Slash atat de celebru? si ce parere aveti despre el? stu¡iu ca e de neegalat dar vreau si parerile voastre.Mersiwinking.

4 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Mi se pare cam supraestimat.Nu e chiar cine stie ce zeu al chitarii, dar a facut niste solo-uri de apreciat.Am invatat solo-ul de la november rain si ambele de la knocking on heaven`s door dar raman cu faptul ca e supraestimat.

| MetalForever explică (pentru megamix112):

Pai,cam e, da. Tatal meu spune ca a cantat si cu Michael Jackson si cu mai multi...

| DeadMemories a răspuns:

E celebru pentru ca e un chitarist foarte bun.Eu iubesc partea solistica de la Sweet Child o Mine si de la November Rain.Cred ca toata lumea a auzit de melodiile astea si de contributia lui Slash.winking

| MetalForever explică (pentru DeadMemories):

Normal ca toata lumea a auzit, dar nu inteleg de ce pe orice rocker, chiar daca e fan metallica sau slayer stie cine iti spune cine e slash.Si la ce nume are...